тел. +38 (068) 97-97-155 068-97-97-155
Системи електронної безпеки KOMCAT, Ltd Системи електронної безпеки  KOMCAT
СЕРВІС ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
Повернення товару протягом 14 днів після покупки..
Товар не підійшов за якимись характеристиками
Детальніше... Згідно статті 9-й "Закону про захист прав споживачів"покупець має право протягом 14 днів після покупки повернути товар, який не був у використанні, а також якщо збережено товарні пломби, ярлики і споживчі якості товару. Повернення товару здійснює покупець самостійно в точку придбання або перевізником "Нова пошта". Транспортні витрати оплачуються покупцем і не компенсуються. Повернення вартості товару повертається готівкою або переказом на банківський рахунок покупця. Терміни повернення коштів - до 3-х днів з моменту отримання товару. При поверненні складнотехнічних виробів може знадобитися технічна експертиза, метою якої є підтвердження факту того, що товар не використовувався і не втратив своїх споживчих якостей, в той час поки був у покупця. У такому випадку термін повернення може бути збільшений до 7-ми днів з моменту отримання товару сервісним центром.

Товар не відповідає опису.
Детальніше... Незалежно від причин повернення, покупець має право не беззаперечний возват товару протягом 14-ти днів після покупки, якщо товар не був у використанні, а також якщо збережено товарні пломби, ярлики і споживчі якості товару. Якщо причиною повернення послужило невідповідність в описі товару, "помилкові" характеристики товару або інші помилки з вини магазину "KOMCAT, Ltd", та ж компенсуються транспортні витрати на послуги перевізника в обидві сторони, які поніс покупець під час придбання та повернення товару. Продавець має право запропонувати заміну товару на відповідний. При цьому витрати на обмін товару (транспортні витрати) оплачуються продавцем.

Гарантійне обслуговування.
Основні умови.
Показати... Загальні положення На весь товар, який Ви купуєте в магазині "KOMCAT, Ltd" поширюється гарантія виробника. Підтвердженням того, що Ваша покупка забезпечена гарантією, є товарний чек, в якому вказана дата придбання вироби, найменування товару і термін гарантії. Будь ласка, зберігайте товарний чек а так же гарантійний талон виробника (за наявності) протягом всього терміну гарантійного обслуговування. Згідно статті 8 "Закону про захист прав споживачів",в разі, якщо протягом гарантійного строку виріб визнано таким були виявлені недоліки, покупець має право на безкоштовне усунення недоліків. Якщо сервісний центр підтверджує, що поломка сталася з вини виробника, такий товар підлягає гарантійному (безкоштовному) ремонту. Як правило, термін такого ремонту до 14-днів. Іноді потрібно більше часу, в разі якщо необхідні для ремонту деталі відсутні і їх необхідно замовити у виробника. Якщо сервісний центр виявляє ознаки неправильної експлуатації (механічні пошкодження, порушення пломб, вплив рідин, використання неліцензійного програмного забезпечення і т.п.) виріб знімається з гарантійного обслуговування. Подальший ремонт можливий за кошти покупця.

Правила відправкі товару в ремонт.
Показати... Завезення або відправка пристрою в сервіс здійснюється тільки після узгодження з тех. відділом. Можливі такі варіанти:
1.1. Завезення товару покупцем в магазин. У цьому випадку буде потрібно додатковий час (2-5 днів) на транспортування в сервісний центр, що відповідно збільшить загальний час ремонту. Доставка вироби з магазину в сервіс здійснюється за рахунок магазину безкоштовно для клієнта.
1.2. Відправка товару перевізником "Нова пошта". В цьому випадку виріб доставляється безпосередньо в сервісний центр магазину "KOMCAT, Ltd" або виробника. Оплата послуг перевізника оплачується відправником (покупцем). Якщо несправність (шлюб, тобто не з вини клієнта) виявилася в 14-денний термін з моменту покупки, покупець має право розраховувати на компенсацію транспортних витрат пов'язаних з доставкою вироби в сервіс і назад. Увага, вартість пакувальних матеріалів, придбаних відправником компенсації не підлягає. Після відправки вироби необхідно передати номер транспортної накладної менеджеру магазину за телефонами (068) 97-97-155.

Заявка на сервісне обслуговування.
Заповнити...

Пошук по сайту