KOMCAT системи електронної безпеки
 

 БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ  

Бухгалтерське обслуговування ФОП

Зазвичай приватним підприємцям в Україні доводиться вирішувати безліч найрізноманітніших завдань, займаючись своїм бізнесом, у тому числі й справами бухгалтерії. Необхідно дійсно мати безліч вільного часу, бути проінформованим щодо ведення звітності, законів та мати міцні нерви, щоб упоратися з усім цим. Ми пропонує бухгалтерське обслуговування ФОП у Запоріжжі кожному підприємцеві, котрий дійсно хоче налагодити справи всередині свого підприємства або організації, викроївши для себе тим самим більше часу для основної діяльності.

Вартість бухгалтерського обслуговування ФОП:
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць

Послуги бухгалтерського обслуговування ФОП у Запоріжжі

Комплексне бухгалтерське обслуговування підприємців у м. Запоріжжі, бухгалтерський аутсорсинг, оподаткування ФОП – це все й багато чого іншого можемо запропонувати. Ми уважно ставимося до кожного конкретного випадку, надаємо допомогу у веденні бухгалтерії, допомагаємо з її вдосконаленням і оптимізацією, готові як до короткострокових, так і довгострокових взаємовідносин зі своїм клієнтом.

Надаємо наступні послуги бухгалтерського обслуговування своїм клієнтам:

Увага!

Також нагадаємо, що ви можете передати свій бухгалтерський облік у будь-якому стані й на будь-якому етапі діяльності підприємства або організації.

Замовляючи послуги бухгалтера, ви гарантовано отримаєте відповідального виконавця, а також багато в чому зекономите, не витрачаючи кошти на офіційну зарплату.

Вартість бухгалтерського обслуговування ФОП буде залежати від наступних факторів:

Можемо вас запевнити, звернувшись до нас, ви більше не будете задавати зайвих питань про те, скільки коштує професійний бухгалтерський супровід, тому що вартість цілком доступна. Але уточнити ціни на бухгалтерські послуги для фізичних осіб, замовити послуги, підписати договір на постійне обслуговування, а також задати будь-які питання, які цікавлять, можна, звернувшись до нас за контактним номером телефону Phone: +38 0973666079.

 

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Бухгалтерський аутсорсинг для ТОВ – це найбільш приваблива альтернатива звичному веденню обліку. Адже в існуючій економічній ситуації в Україні, підприємці змушені постійно заощаджувати, щоб добитися підвищення прибутковості компанії. Дана послуга відкриває масу можливостей для цього. Ведення бухгалтерського обліку – це послуга передачі ведення обліку підприємства іншій фірмі, що спеціалізується на цьому, на підставі заздалегідь укладеного договору. Вартість такої послуги зазвичай перебуває в межах стандартної заробітної плати, і на цьому всі ваші видатки закінчуються. Ви не витрачаєтеся на облаштування робочого місця для ведення бухгалтерії, курси підвищення кваліфікації, ліцензійні програми для обліку, бланки документів та інше. У підсумку значна сума грошей залишається вільною для подальших вкладень. Ми пропонує аутсорсинг для ТОВ, незалежно від типу системи оподаткування. Ми можемо, як організувати бухгалтерський облік на новій фірмі з нуля, так і оптимізувати його на вже функціонуючій. Звертаючись до нас, ви в найкоротший термін побачите значне зростання показників ефективності вашого бізнесу.

Вартість послуг з ведення бухгалтерського обліку ТОВ:
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць

Послуги ведення бухгалтерського обліку ТОВ у Запоріжжі

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр бухгалтерських послуг і високий рівень сервісу. Це дозволяє нам забезпечити постійний контроль над веденням бухгалтерського та податкового обліку в ТОВ. Ви можете не сумніватися в наших професійних навичках.

Ми заслужили довіру клієнтів, завдяки відповідальній і злагодженій роботі, яка постійно націлена на результат. Ви можете замовити одноразові бухгалтерські послуги для ТОВ або укласти договір на абонентське обслуговування на тривалий строк. У будь-якому разі ми гарантуємо вам:

Послуги ведення бухгалтерського обліку або бухгалтерський аутсорсинг це вигідний, зручний та сучасний спосіб ведення обліку на підприємстві. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в бездоганності документації й не боятися податкових перевірок.

Вартість послуг

Ми намагаємося сформувати індивідуальний пакет послуг для кожного клієнта, залежно від його потреб та побажань. Загалом ми робимо все, щоб налагодити бухгалтерський облік на підприємстві відповідно до законодавчих норм України. Стандартні пакети послуг включають:

Для наших клієнтів ми сформували демократичну цінову політику та гнучку систему оплати. В основному вартість міняється залежно від обсягу документообігу, сфери діяльності підприємства, типу системи оподаткування, кількості планових візитів та іншого. Ціни на бухгалтерські послуги для ТОВ, замовити послуги, підписати договір на постійне обслуговування, а також задати будь-які питання, які цікавлять, можна, звернувшись до нас за контактним номером телефону Phone: +38 0973666079.

Олена

Олена